O nas

Marka Stylowe Stalowe oferuje produkty metalowe najwyżej jakości do Twojego domu i ogrodu.

    Jesteśmy marką należącą do firmy Stomilex. Zajmujemy się wytwarzaniem nowych, nietuzinkowych produktów z metalu. Podążamy za trendami i staramy się, aby nasze wyroby spełniały oczekiwania klientów.

    Wszystkie dostępne elementy są projektowane przez Stylowe Stalowe, natomiast wytwarzaniem zajmuje się Stomilex. Pomysły i inspiracje czerpiemy z obserwacji, zapotrzebowań czy oczekiwań naszych klientów. Po przysłowiowej burzy mózgów i podjęciu decyzji o nowym produkcie przenosimy nasze wyobrażenia do programów graficznych, gdzie od zera projektujemy każdy produkt. Nie odbywa się to nigdy bez konieczności wielokrotnego wprowadzania poprawek.

    Po naniesieniu ostatecznych szlifów, projekty są przekazywane firmie Stomilex, która z materiałów wysokiej jakości wycina laserowo, szlifuje i gnie wybrane blachy, rury i profile. Dopiero po nabraniu kształtu półwyroby są przekazywane kooperantom zajmującym się ewentualnym spawaniem oraz malowaniem. Wybieramy do współpracy tylko firmy oferujące najwyższą jakość wykonania. Finalnie nasze produkty są estetyczne i trwałe, malowane proszkowo.

    Firma Stomilex istnieje od 2003 roku i rozwija się bardzo prężnie w zakresie usług obróbki laserowej blach/rur/profili, my natomiast jako marka podległa budujemy swoją reputację od zera. Stosujemy własne, niestandardowe rozwiązania i przykładamy ogromną wagę do jakości wykonania.

    Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów oraz do kontaktu –  dopasujemy zamówienia do indywidualnych oczekiwań klienta.

    Oferujemy również stałą współpracę przy realizacji projektu od zera. Daj nam pomysł, a my go zaprojektujemy, przetestujemy i wyprodukujemy.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Allegro oraz na stronę firmy Stomilex:

Konto Allegro

Firma Stomilex

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl