Przyklejone menu
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomat In Post) już od 499,00 zł.
Kryteria przeglądania

Higieniczne warunki w pracy, a także w miejscach publicznych, w dużym stopniu wpływają na komfort osób, które w nich przebywają. Jeżeli więc zależy Ci na tym, aby o to zadbać, polecamy nasze stalowe dozowniki do dezynfekcji dłoni. Mogą one zapewnić bezpieczeństwo poprzez ograniczenie przenoszenia drobnoustrojów. Poza tym Klienci po pandemii zwracają większą uwagę na obecność tego wyposażenia, które umożliwia swobodne użytkowanie przestrzeni. Nasze metalowe produkty będą więc idealne. To nie tylko funkcjonalny, ale i niezwykle estetyczny wybór.

Stalowe dozowniki do dezynfekcji dłoni na stałe zagościły na powierzchniach centrów handlowych, mniejszych sklepów, restauracji, biur i innych. Z tego względu są one również elementem, który pomaga budować pozytywny wizerunek firmy w oczach pracowników i klientów. Nasze metalowe artykuły nie tylko będą świadczyć o trosce o zdrowie osób przebywających w danym miejscu, ale i podkreślą wysoki standard obsługi, a także dbałość o szczegóły.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wyjątkowy design każdego produktu

Wszystkie dostępne u nas artykuły wyróżnia niezwykły design, który jest połączeniem eleganckich form wraz z estetyczną kolorystyką. Wiele naszych produktów utrzymanych jest w odcieniach białych i czarnych, jednak te stalowe artykuły dostępne są w szerokiej gamie barw. Dzięki temu można otrzymać intrygujące i nietuzinkowe artykuły dopasowane do aranżacji wnętrza. Metalowe dozowniki do dezynfekcji dłoni to kilka różnych projektów, dlatego jesteśmy pewni, że znajdziesz tu ten, który będzie odpowiadał Twoim preferencjom.

Funkcjonalne dozowniki do dezynfekcji dłoni

Zwracamy szczególną uwagę na to, aby produkowane przez nas artykuły odznaczały się bardzo intuicyjną obsługą, a także wysoką jakością materiałów. Z tego względu metalowe dozowniki do dezynfekcji dłoni, są m.in. zaprojektowane tak, aby były bezdotykowe. To pozwala na błyskawiczną i wygodną obsługę. Poza tym są one wykonane przez specjalistów zajmujących się produkcją stalowych wyrobów. Dzięki temu są stworzone niezwykle precyzyjnie i z dbałością o detale. Stosujemy także malowanie proszkowe, które umożliwia uzyskanie powłoki odpornej na zniszczenia. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl